C1206C680JDGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C680JDGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C680JDGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 68PF 1000V C0G 5%
Duomenų lapai: 1.C1206C680JDGACAUTO.pdf2.C1206C680JDGACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C680JDGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C680JDGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 68PF 1000V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179355 pcs Duomenų lapas 1.C1206C680JDGACAUTO.pdf2.C1206C680JDGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-16721-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 68pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 68pF