C1206C511MBGAC7800
KEMETKEMET
C1206C511MBGAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C511MBGAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 510PF 630V NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C511MBGAC7800.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C1206C511MBGAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1206C511MBGAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 510PF 630V NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 246183 pcs Duomenų lapas C1206C511MBGAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C511MBGACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 510pF ±20% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 510pF