C1206C511K5HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C511K5HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C511K5HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 510PF 50V ULTRA STA
Duomenų lapai: C1206C511K5HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C511K5HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C511K5HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 510PF 50V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1859020 pcs Duomenų lapas C1206C511K5HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Išsamus aprašymas 510pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Talpa 510pF