C1206C474M3REC7210
KEMETKEMET
C1206C474M3REC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C474M3REC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%
Duomenų lapai: C1206C474M3REC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206C474M3REC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206C474M3REC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1584913 pcs Duomenų lapas C1206C474M3REC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.47µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C474M1RECAUTO
C1206C474M1RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Sandelyje: 1287194 pcs
parsisiųsti: C1206C474M1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C474M3REC
C1206C474M3REC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%