C1206C474J5NACTU
KEMETKEMET
C1206C474J5NACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C474J5NACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V X8L 1206
Duomenų lapai: C1206C474J5NACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C474J5NACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C474J5NACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V X8L 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198355 pcs Duomenų lapas C1206C474J5NACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X8L
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-5771-2
C1206C474J5NAC
C1206C474J5NAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric) Talpa 0.47µF