C1206C473Z5UACTU
KEMETKEMET
C1206C473Z5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C473Z5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 50V Z5U 1206
Duomenų lapai: C1206C473Z5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C473Z5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C473Z5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V Z5U 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 748617 pcs Duomenų lapas C1206C473Z5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C473Z5UAC
C1206C473Z5UAC7800
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.047µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric) Talpa 0.047µF