C1206C472J3GACTU
KEMETKEMET
C1206C472J3GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C472J3GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C472J3GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C472J3GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C472J3GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280082 pcs Duomenų lapas C1206C472J3GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-9362-2
C1206C472J3GAC
C1206C472J3GAC7800
C1206C472J3GACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 4700pF