C1206C472GAGEC
KEMETKEMET
C1206C472GAGEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C472GAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 2%
Duomenų lapai: C1206C472GAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C472GAGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C472GAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169263 pcs Duomenų lapas C1206C472GAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C472GMGEC7800
C1206C472GMGEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 4.7NF 63V C0G 2%
Sandelyje: 829275 pcs
parsisiųsti: C1206C472GMGEC7800.pdf
RFQ
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 928721 pcs
parsisiųsti: C1206C472GMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C472GAGEC7800
C1206C472GAGEC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 2%
parsisiųsti: C1206C472GAGEC7800.pdf
C1206C472GAGEC7210
C1206C472GAGEC7210
parsisiųsti: C1206C472GAGEC7210.pdf
C1206C472GAGECAUTO7210
C1206C472GAGECAUTO7210