C1206C472FAGEC
KEMETKEMET
C1206C472FAGEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C472FAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206C472FAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C472FAGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C472FAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165351 pcs Duomenų lapas C1206C472FAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C472FMGEC
C1206C472FMGEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 4.7NF 63V C0G 1%
Sandelyje: 169230 pcs
parsisiųsti: C1206C472FMGEC.pdf
RFQ
C1206C472FMGEC7210
C1206C472FMGEC7210
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 793261 pcs
parsisiųsti: C1206C472FMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C472FAGECAUTO
C1206C472FAGECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 1%