C1206C471JFRACTU
KEMETKEMET
C1206C471JFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C471JFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C471JFRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C471JFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C471JFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 193371 pcs Duomenų lapas C1206C471JFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-5104-2
C1206C471JFRAC
C1206C471JFRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 470pF