C1206C393M1UACTU
KEMETKEMET
C1206C393M1UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C393M1UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.039UF 100V Z5U 1206
Duomenų lapai: C1206C393M1UACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C393M1UACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C393M1UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.039UF 100V Z5U 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 706776 pcs Duomenų lapas C1206C393M1UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C393M1UAC
C1206C393M1UAC7800
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.039µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric) Talpa 0.039µF