C1206C333JAREC
KEMETKEMET
C1206C333JAREC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C333JAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206C333JAREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C333JAREC specifikacijos
Dalies numeris C1206C333JAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238025 pcs Duomenų lapas C1206C333JAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C333JARECAUTO7210
C1206C333JARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5%
Sandelyje: 1269682 pcs
parsisiųsti: C1206C333JARECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C333JAREC7210
C1206C333JAREC7210
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1561538 pcs
parsisiųsti: C1206C333JAREC7210.pdf
RFQ
C1206C333JMGEC7210
C1206C333JMGEC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 33NF 63V C0G 5%
parsisiųsti: C1206C333JMGEC7210.pdf
C1206C333JAREC7800
C1206C333JAREC7800