C1206C332F2GEC
KEMETKEMET
C1206C332F2GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C332F2GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206C332F2GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C332F2GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C332F2GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136448 pcs Duomenų lapas C1206C332F2GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 3300pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C332F2GECAUTO
C1206C332F2GECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1%
Sandelyje: 795129 pcs
parsisiųsti: C1206C332F2GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C332F2GEC7800
C1206C332F2GEC7800
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 771431 pcs
parsisiųsti: C1206C332F2GEC7800.pdf
RFQ
C1206C332F1HAC7800
C1206C332F1HAC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 100V ULTRA ST
parsisiųsti: C1206C332F1HAC7800.pdf
C1206C332F1GEC7210
C1206C332F1GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G 1%
parsisiųsti: C1206C332F1GEC7210.pdf
C1206C332F2GECAUTO7210
C1206C332F2GECAUTO7210