C1206C331KCGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C331KCGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C331KCGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 330PF 500V C0G 10%
Duomenų lapai: 1.C1206C331KCGACAUTO.pdf2.C1206C331KCGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1206C331KCGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C331KCGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 330PF 500V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146015 pcs Duomenų lapas 1.C1206C331KCGACAUTO.pdf2.C1206C331KCGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-16705-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 330pF