C1206C240GCGACTU
KEMETKEMET
C1206C240GCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C240GCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 24PF 500V NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C240GCGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C240GCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C240GCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 24PF 500V NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214216 pcs Duomenų lapas C1206C240GCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C240GCGAC
C1206C240GCGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 24pF