C1206C223K2RALTU
KEMETKEMET
C1206C223K2RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C223K2RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C223K2RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C1206C223K2RALTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C223K2RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 475843 pcs Duomenų lapas C1206C223K2RALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C223K2RAL
C1206C223K2RAL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.022µF