C1206C223F2GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C223F2GECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C223F2GECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206C223F2GECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C223F2GECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C223F2GECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 655958 pcs Duomenų lapas C1206C223F2GECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection