C1206C222J5GEC
KEMETKEMET
C1206C222J5GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C222J5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 5%
Duomenų lapai: C1206C222J5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C222J5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C222J5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205744 pcs Duomenų lapas C1206C222J5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C222J4REC7800
C1206C222J4REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Sandelyje: 1429090 pcs
parsisiųsti: C1206C222J4REC7800.pdf
RFQ
C1206C222J5GACTU
C1206C222J5GACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
Sandelyje: 407839 pcs
parsisiųsti: C1206C222J5GACTU.pdf
RFQ
C1206C222J5GECAUTO7210
C1206C222J5GECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 5%