C1206C222G5GEC
KEMETKEMET
C1206C222G5GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C222G5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 2%
Duomenų lapai: C1206C222G5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C222G5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C222G5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161361 pcs Duomenų lapas C1206C222G5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C222G4HACAUTO
C1206C222G4HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 16V ULTRA STA
Sandelyje: 1153833 pcs
parsisiųsti: C1206C222G4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C222G5GECAUTO7210
C1206C222G5GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 2%
Sandelyje: 908422 pcs
parsisiųsti: C1206C222G5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C222G5HACAUTO
C1206C222G5HACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 50V ULTRA STA
parsisiųsti: C1206C222G5HACAUTO.pdf
C1206C222G3GECAUTO7210
C1206C222G3GECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 2%
parsisiųsti: C1206C222G3GECAUTO7210.pdf
C1206C222G5GEC7800
C1206C222G5GEC7800
parsisiųsti: C1206C222G5GEC7800.pdf
C1206C222G5GECAUTO
C1206C222G5GECAUTO
parsisiųsti: C1206C222G5GECAUTO.pdf
C1206C222G5GACTU
C1206C222G5GACTU
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
parsisiųsti: C1206C222G5GACTU.pdf
C1206C222G3HACAUTO
C1206C222G3HACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 25V ULTRA STA
parsisiųsti: C1206C222G3HACAUTO.pdf
C1206C222G5GEC7210
C1206C222G5GEC7210