C1206C185M4RACTU
KEMETKEMET
C1206C185M4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C185M4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1.8UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C185M4RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C185M4RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C185M4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1.8UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237620 pcs Duomenų lapas C1206C185M4RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C185M4RAC
C1206C185M4RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.8µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1.8µF Programos General Purpose