C1206C155M3REC
KEMETKEMET
C1206C155M3REC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C155M3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 20%
Duomenų lapai: C1206C155M3REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C155M3REC specifikacijos
Dalies numeris C1206C155M3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 278302 pcs Duomenų lapas C1206C155M3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1.5µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection