C1206C154M1REC
KEMETKEMET
C1206C154M1REC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C154M1REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Duomenų lapai: C1206C154M1REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C154M1REC specifikacijos
Dalies numeris C1206C154M1REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 150NF 100V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234047 pcs Duomenų lapas C1206C154M1REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.15µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C154M1REC7800
C1206C154M1REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Sandelyje: 1384148 pcs
parsisiųsti: C1206C154M1REC7800.pdf
RFQ
C1206C154M1RECAUTO
C1206C154M1RECAUTO
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1298717 pcs
parsisiųsti: C1206C154M1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C154M2REC
C1206C154M2REC
apibūdinimas: CAP CER 1206 150NF 200V X7R
parsisiųsti: C1206C154M2REC.pdf
C1206C154M1RECAUTO7210
C1206C154M1RECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C154M1RECAUTO7210.pdf
C1206C154KMREC7210
C1206C154KMREC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 150NF 63V X7R 10%
parsisiųsti: C1206C154KMREC7210.pdf
C1206C154KMRECAUTO
C1206C154KMRECAUTO
parsisiųsti: C1206C154KMRECAUTO.pdf
C1206C154M1REC7210
C1206C154M1REC7210