C1206C153K5REC
KEMETKEMET
C1206C153K5REC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153K5REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 50V X7R 10%
Duomenų lapai: C1206C153K5REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C153K5REC specifikacijos
Dalies numeris C1206C153K5REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 50V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280377 pcs Duomenų lapas C1206C153K5REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C153K5RECAUTO7210
C1206C153K5RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 50V X7R 10%
Sandelyje: 1806946 pcs
parsisiųsti: C1206C153K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C153K5RACTU
C1206C153K5RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206
Sandelyje: 742405 pcs
parsisiųsti: C1206C153K5RACTU.pdf
RFQ
C1206C153K5GECAUTO
C1206C153K5GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 50V C0G 10%
parsisiųsti: C1206C153K5GECAUTO.pdf
C1206C153K5RECAUTO
C1206C153K5RECAUTO
parsisiųsti: C1206C153K5RECAUTO.pdf
C1206C153K5GECAUTO7210
C1206C153K5GECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C153K5GECAUTO7210.pdf
C1206C153K5JACAUTO
C1206C153K5JACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 50V U2J 1206
parsisiųsti: C1206C153K5JACAUTO.pdf
C1206C153K5REC7210
C1206C153K5REC7210
parsisiųsti: C1206C153K5REC7210.pdf
C1206C153K5REC7800
C1206C153K5REC7800