C1206C153J2GEC
KEMETKEMET
C1206C153J2GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153J2GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 200V C0G 5%
Duomenų lapai: C1206C153J2GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C153J2GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C153J2GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 200V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218658 pcs Duomenų lapas C1206C153J2GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C153J1REC7210
C1206C153J1REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 100V X7R 5%
Sandelyje: 1535668 pcs
parsisiųsti: C1206C153J1REC7210.pdf
RFQ
C1206C153J2GECAUTO7210
C1206C153J2GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 200V C0G 5%