C1206C152M2GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C152M2GECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C152M2GECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G
Duomenų lapai: C1206C152M2GECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C152M2GECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C152M2GECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1404744 pcs Duomenų lapas C1206C152M2GECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1500pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C152M2RECAUTO
C1206C152M2RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 200V X7R
Sandelyje: 1524070 pcs
parsisiųsti: C1206C152M2RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C152M2GEC
C1206C152M2GEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G