C1206C152KFRACTU
KEMETKEMET
C1206C152KFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C152KFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C152KFRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C152KFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C152KFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216924 pcs Duomenų lapas C1206C152KFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-7182-2
C1206C152KFRAC
C1206C152KFRAC7800
C1206C152KFRACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1500pF