C1206C152KAGEC
KEMETKEMET
C1206C152KAGEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C152KAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Duomenų lapai: C1206C152KAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C152KAGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C152KAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 279325 pcs Duomenų lapas C1206C152KAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1500pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C152K5REC7800
C1206C152K5REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 10%
Sandelyje: 1924260 pcs
parsisiųsti: C1206C152K5REC7800.pdf
RFQ
C1206C152K8HACAUTO
C1206C152K8HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 10V ULTRA STA
Sandelyje: 1814976 pcs
parsisiųsti: C1206C152K8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C152KAGECAUTO7210
C1206C152KAGECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
parsisiųsti: C1206C152KAGECAUTO7210.pdf
C1206C152KAGECAUTO
C1206C152KAGECAUTO
parsisiųsti: C1206C152KAGECAUTO.pdf
C1206C152KAREC7210
C1206C152KAREC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 1.5NF 250V X7R
parsisiųsti: C1206C152KAREC7210.pdf
C1206C152K8HAC7800
C1206C152K8HAC7800
parsisiųsti: C1206C152K8HAC7800.pdf
C1206C152KAGEC7800
C1206C152KAGEC7800
parsisiųsti: C1206C152KAGEC7800.pdf
parsisiųsti: C1206C152K5REC7210.pdf
C1206C152K5RECAUTO7210
C1206C152K5RECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C152K5RECAUTO7210.pdf
C1206C152KAGEC7210
C1206C152KAGEC7210
parsisiųsti: C1206C152KAGEC7210.pdf
C1206C152K5RECAUTO
C1206C152K5RECAUTO