C1206C106Z9VACTU
KEMETKEMET
C1206C106Z9VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C106Z9VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 6.3V Y5V 1206
Duomenų lapai: C1206C106Z9VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C106Z9VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C106Z9VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 6.3V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158398 pcs Duomenų lapas C1206C106Z9VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C106Z9VAC
C1206C106Z9VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Talpa 10µF Programos General Purpose