C1206C105K4RACTM
KEMETKEMET
C1206C105K4RACTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C105K4RACTM
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C105K4RACTM.pdf
  • Pranešimas
C1206C105K4RACTM specifikacijos
Dalies numeris C1206C105K4RACTM Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1501017 pcs Duomenų lapas C1206C105K4RACTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai Q1254595
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1µF