C1206C105J3RACTU
KEMETKEMET
C1206C105J3RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C105J3RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C105J3RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1206C105J3RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C105J3RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123648 pcs Duomenų lapas C1206C105J3RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-8143-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1µF