C1206C104K3GEC
KEMETKEMET
C1206C104K3GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C104K3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C1206C104K3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C104K3GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C104K3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288544 pcs Duomenų lapas C1206C104K3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C104K2REC7210
C1206C104K2REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R
Sandelyje: 1556474 pcs
parsisiųsti: C1206C104K2REC7210.pdf
RFQ
C1206C104K3GEC7210
C1206C104K3GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10%