C1206C103F2GEC7210
KEMETKEMET
C1206C103F2GEC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C103F2GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 10NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206C103F2GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206C103F2GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206C103F2GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 10NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 801655 pcs Duomenų lapas C1206C103F2GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 10000pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C103F1GECAUTO7210
C1206C103F1GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 100V C0G 1%
Sandelyje: 815520 pcs
parsisiųsti: C1206C103F1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C103F2GEC
C1206C103F2GEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 200V C0G 1%