C1206C102JMRECAUTO
KEMETKEMET
C1206C102JMRECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C102JMRECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 63V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206C102JMRECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C102JMRECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C102JMRECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 63V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1324685 pcs Duomenų lapas C1206C102JMRECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C102K1GEC7800
C1206C102K1GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 100V C0G 10%
Sandelyje: 1654590 pcs
parsisiųsti: C1206C102K1GEC7800.pdf
RFQ
C1206C102JMREC7210
C1206C102JMREC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 63V X7R 5%
Sandelyje: 1622765 pcs
parsisiųsti: C1206C102JMREC7210.pdf
RFQ
C1206C102JMRECAUTO7210
C1206C102JMRECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C102JMRECAUTO7210.pdf
C1206C102JMREC
C1206C102JMREC