C1206C101JBGACTU
KEMETKEMET
C1206C101JBGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C101JBGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C101JBGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C101JBGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C101JBGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 848105 pcs Duomenų lapas C1206C101JBGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-5543-2
C1206C101JBGAC
C1206C101JBGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 100pF