C0805X683K5REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X683K5REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 68NF 50V X7R 10%
Duomenų lapai: C0805X683K5REC.pdf
  • Pranešimas
C0805X683K5REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X683K5REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 68NF 50V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210021 pcs Duomenų lapas C0805X683K5REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.068µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X683K5RECAUTO
C0805X683K5RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 68NF 50V X7R 10%
Sandelyje: 894931 pcs
parsisiųsti: C0805X683K5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X683K4REC7800
C0805X683K4REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 68NF 16V X7R 10%
Sandelyje: 987334 pcs
parsisiųsti: C0805X683K4REC7800.pdf
RFQ
C0805X683K5RECAUTO7210
C0805X683K5RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X683K5RECAUTO7210.pdf
C0805X683K5REC7800
C0805X683K5REC7800