C0805X682M2REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X682M2REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
Duomenų lapai: C0805X682M2REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X682M2REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X682M2REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205842 pcs Duomenų lapas C0805X682M2REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 6800pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X682M2RECAUTO7210
C0805X682M2RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
Sandelyje: 1090197 pcs
parsisiųsti: C0805X682M2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682M2GEC7210
C0805X682M2GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
Sandelyje: 1082706 pcs
parsisiųsti: C0805X682M2GEC7210.pdf
RFQ
C0805X682M2REC7800
C0805X682M2REC7800
parsisiųsti: C0805X682M2REC7800.pdf
C0805X682M1RECAUTO7210
C0805X682M1RECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R
parsisiųsti: C0805X682M1RECAUTO7210.pdf
C0805X682M2RECAUTO
C0805X682M2RECAUTO
parsisiųsti: C0805X682M2RECAUTO.pdf
C0805X682M2GECAUTO7210
C0805X682M2GECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X682M2GECAUTO7210.pdf
C0805X682M2REC7210
C0805X682M2REC7210