C0805X682M1GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X682M1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Duomenų lapai: C0805X682M1GEC.pdf
  • Pranešimas
C0805X682M1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X682M1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194330 pcs Duomenų lapas C0805X682M1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X682KMREC
C0805X682KMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10%
Sandelyje: 199407 pcs
parsisiųsti: C0805X682KMREC.pdf
RFQ
C0805X682M1GEC7210
C0805X682M1GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Sandelyje: 1075883 pcs
parsisiųsti: C0805X682M1GEC7210.pdf
RFQ
C0805X682M1GECAUTO7210
C0805X682M1GECAUTO7210