C0805X473K5RACTU
KEMETKEMET
C0805X473K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X473K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805X473K5RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805X473K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805X473K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1330094 pcs Duomenų lapas C0805X473K5RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.047µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Serija FT-CAP RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Boardflex Sensitive Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-5322-2
C0805X473K5RAC
C0805X473K5RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0805X473K5RACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805