C0805X472M1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X472M1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G
Duomenų lapai: C0805X472M1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X472M1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X472M1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226286 pcs Duomenų lapas C0805X472M1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X472M1REC7210
C0805X472M1REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R
Sandelyje: 1180778 pcs
parsisiųsti: C0805X472M1REC7210.pdf
RFQ
C0805X472KMREC
C0805X472KMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%
Sandelyje: 191150 pcs
parsisiųsti: C0805X472KMREC.pdf
RFQ
C0805X472M1GEC7210
C0805X472M1GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G
parsisiųsti: C0805X472M1GEC7210.pdf
C0805X472M1GECAUTO
C0805X472M1GECAUTO
parsisiųsti: C0805X472M1GECAUTO.pdf
C0805X472KMGECAUTO7210
C0805X472KMGECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 10%
parsisiųsti: C0805X472KMGECAUTO7210.pdf
C0805X472M1GEC7800
C0805X472M1GEC7800