C0805X472K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X472K4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 4.7NF 16V X7R 10%
Duomenų lapai: C0805X472K4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X472K4REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X472K4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 4.7NF 16V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 193570 pcs Duomenų lapas C0805X472K4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X472K4JAC7800
C0805X472K4JAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 16V U2J 0805
Sandelyje: 1321435 pcs
parsisiųsti: C0805X472K4JAC7800.pdf
RFQ
C0805X472K4RECAUTO
C0805X472K4RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 16V X7R 10%
Sandelyje: 970809 pcs
parsisiųsti: C0805X472K4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X472K4REC7800
C0805X472K4REC7800