C0805X333MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X333MMREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 33NF 63V X7R 20%
Duomenų lapai: C0805X333MMREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X333MMREC specifikacijos
Dalies numeris C0805X333MMREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 33NF 63V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195144 pcs Duomenų lapas C0805X333MMREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X333MMREC7210
C0805X333MMREC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 33NF 63V X7R 20%
Sandelyje: 1224486 pcs
parsisiųsti: C0805X333MMREC7210.pdf
RFQ
C0805X333M8HAC7800
C0805X333M8HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 33NF 10V ULTRA STAB
Sandelyje: 1078830 pcs
parsisiųsti: C0805X333M8HAC7800.pdf
RFQ
C0805X333M5RECAUTO
C0805X333M5RECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 33NF 50V X7R 20%
parsisiųsti: C0805X333M5RECAUTO.pdf
C0805X333MMRECAUTO7210
C0805X333MMRECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X333MMRECAUTO7210.pdf
C0805X333MMREC7800
C0805X333MMREC7800
parsisiųsti: C0805X333MMREC7800.pdf
C0805X333M8JAC7800
C0805X333M8JAC7800
apibūdinimas: CAP CER 0.033UF 10V U2J 0805
parsisiųsti: C0805X333M8JAC7800.pdf
C0805X333M8JACAUTO
C0805X333M8JACAUTO
parsisiųsti: C0805X333M8JACAUTO.pdf
C0805X333MMRECAUTO
C0805X333MMRECAUTO