C0805X162J3HAC7800
KEMETKEMET
C0805X162J3HAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X162J3HAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1.6NF 25V ULTRA STA
Duomenų lapai: C0805X162J3HAC7800.pdf
  • Pranešimas
C0805X162J3HAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C0805X162J3HAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1.6NF 25V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2374176 pcs Duomenų lapas C0805X162J3HAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805X162J3HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Talpa 1600pF