C0805X154M1REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X154M1REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 150NF 100V X7R
Duomenų lapai: C0805X154M1REC.pdf
  • Pranešimas
C0805X154M1REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X154M1REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 150NF 100V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181609 pcs Duomenų lapas C0805X154M1REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.15µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X154K5RECAUTO7210
C0805X154K5RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 150NF 50V X7R 10%
Sandelyje: 1021770 pcs
parsisiųsti: C0805X154K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X154M1REC7210
C0805X154M1REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 150NF 100V X7R
Sandelyje: 1222457 pcs
parsisiųsti: C0805X154M1REC7210.pdf
RFQ
C0805X154M1RECAUTO7210
C0805X154M1RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X154M1RECAUTO7210.pdf
C0805X154KMREC
C0805X154KMREC
apibūdinimas: CAP CER 0805 150NF 63V X7R 10%
parsisiųsti: C0805X154KMREC.pdf
C0805X154KMREC7210
C0805X154KMREC7210
parsisiųsti: C0805X154KMREC7210.pdf
C0805X154M1REC7800
C0805X154M1REC7800
parsisiųsti: C0805X154M1REC7800.pdf
C0805X154KMRECAUTO7210
C0805X154KMRECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X154KMRECAUTO7210.pdf
C0805X154M3REC7210
C0805X154M3REC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 150NF 25V X7R 20%
parsisiųsti: C0805X154M3REC7210.pdf
C0805X154M1RECAUTO
C0805X154M1RECAUTO