C0805X153J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X153J4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 15NF 16V X7R 5%
Duomenų lapai: C0805X153J4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X153J4REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X153J4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 15NF 16V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136216 pcs Duomenų lapas C0805X153J4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X153J4HACAUTO
C0805X153J4HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 16V ULTRA STAB
Sandelyje: 1270693 pcs
parsisiųsti: C0805X153J4HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X153J3RECAUTO7210
C0805X153J3RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 25V X7R 5%
Sandelyje: 864893 pcs
parsisiųsti: C0805X153J3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X153J4REC7210
C0805X153J4REC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 16V X7R 5%
parsisiųsti: C0805X153J4REC7210.pdf
C0805X153J4RECAUTO7210
C0805X153J4RECAUTO7210