C0805X153J3REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X153J3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 15NF 25V X7R 5%
Duomenų lapai: C0805X153J3REC.pdf
  • Pranešimas
C0805X153J3REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X153J3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 15NF 25V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140847 pcs Duomenų lapas C0805X153J3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection