C0805X153F5GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X153F5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 15NF 50V C0G 1%
Duomenų lapai: C0805X153F5GEC.pdf
  • Pranešimas
C0805X153F5GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X153F5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 15NF 50V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135563 pcs Duomenų lapas C0805X153F5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X153F5JACAUTO
C0805X153F5JACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 50V U2J 0805
Sandelyje: 154898 pcs
parsisiųsti: C0805X153F5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X153F5GECAUTO
C0805X153F5GECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 50V C0G 1%
Sandelyje: 475112 pcs
parsisiųsti: C0805X153F5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X153F4HACAUTO
C0805X153F4HACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 16V ULTRA STAB
parsisiųsti: C0805X153F4HACAUTO.pdf
C0805X153F3JACAUTO
C0805X153F3JACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 25V U2J 0805
parsisiųsti: C0805X153F3JACAUTO.pdf
C0805X153F5GEC7800
C0805X153F5GEC7800