C0805X152KAREC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X152KAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
Duomenų lapai: C0805X152KAREC.pdf
  • Pranešimas
C0805X152KAREC specifikacijos
Dalies numeris C0805X152KAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206421 pcs Duomenų lapas C0805X152KAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X152KMGEC7210
C0805X152KMGEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 10%
Sandelyje: 1165968 pcs
parsisiųsti: C0805X152KMGEC7210.pdf
RFQ
C0805X152KARECAUTO7210
C0805X152KARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
Sandelyje: 1090449 pcs
parsisiųsti: C0805X152KARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X152KAGEC7800
C0805X152KAGEC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
parsisiųsti: C0805X152KAGEC7800.pdf
C0805X152KAGEC
C0805X152KAGEC
parsisiųsti: C0805X152KAGEC.pdf
C0805X152KARECAUTO
C0805X152KARECAUTO
parsisiųsti: C0805X152KARECAUTO.pdf
C0805X152KMGEC
C0805X152KMGEC
parsisiųsti: C0805X152KMGEC.pdf
C0805X152KAREC7210
C0805X152KAREC7210