C0805X152K2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X152K2GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G
Duomenų lapai: C0805X152K2GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X152K2GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X152K2GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 185332 pcs Duomenų lapas C0805X152K2GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X152K2GECAUTO7210
C0805X152K2GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G
Sandelyje: 1017136 pcs
parsisiųsti: C0805X152K2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X152K1RECAUTO
C0805X152K1RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1.5NF 100V X7R
Sandelyje: 943175 pcs
parsisiųsti: C0805X152K1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X152K1REC7210
C0805X152K1REC7210
parsisiųsti: C0805X152K1REC7210.pdf
C0805X152K2GEC7800
C0805X152K2GEC7800