C0805X104J3REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X104J3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 0.1UF 25V X7R 5%
Duomenų lapai: C0805X104J3REC.pdf
  • Pranešimas
C0805X104J3REC specifikacijos
Dalies numeris C0805X104J3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 0.1UF 25V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160651 pcs Duomenų lapas C0805X104J3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X104J1RECAUTO
C0805X104J1RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R 5%
Sandelyje: 758078 pcs
parsisiųsti: C0805X104J1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X104J4REC7210
C0805X104J4REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 5%
Sandelyje: 863020 pcs
parsisiųsti: C0805X104J4REC7210.pdf
RFQ
C0805X104J3RECAUTO
C0805X104J3RECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 0.1UF 25V X7R 5%
parsisiųsti: C0805X104J3RECAUTO.pdf
C0805X104J3REC7800
C0805X104J3REC7800
parsisiųsti: C0805X104J3REC7800.pdf
C0805X104J3RECAUTO7210
C0805X104J3RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X104J3RECAUTO7210.pdf
C0805X104J1REC7800
C0805X104J1REC7800
parsisiųsti: C0805X104J1REC7800.pdf
C0805X104J3REC7210
C0805X104J3REC7210