C0805X102M5GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102M5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20%
Duomenų lapai: C0805X102M5GEC.pdf
  • Pranešimas
C0805X102M5GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102M5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 186310 pcs Duomenų lapas C0805X102M5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102M4HAC7800
C0805X102M4HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 16V ULTRA STABL
Sandelyje: 2349301 pcs
parsisiųsti: C0805X102M4HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102M4REC7800
C0805X102M4REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 16V X7R 20%
Sandelyje: 1105407 pcs
parsisiųsti: C0805X102M4REC7800.pdf
RFQ
C0805X102M5GECAUTO
C0805X102M5GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20%
parsisiųsti: C0805X102M5GECAUTO.pdf
C0805X102M4RECAUTO
C0805X102M4RECAUTO
parsisiųsti: C0805X102M4RECAUTO.pdf
C0805X102M5HAC7800
C0805X102M5HAC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL
parsisiųsti: C0805X102M5HAC7800.pdf
C0805X102M5GEC7800
C0805X102M5GEC7800
parsisiųsti: C0805X102M5GEC7800.pdf
C0805X102M5GECAUTO7210
C0805X102M5GECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X102M5GECAUTO7210.pdf
C0805X102M4RECAUTO7210
C0805X102M4RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X102M4RECAUTO7210.pdf
C0805X102M5GEC7210
C0805X102M5GEC7210